ВОЛОНТЕРАМ
Приходьте 11-12 квітня підтримати спортсменiв!
Ставши волонтером, ти зможеш допомогти спортсменам упоратися з випробуваннями, здійснити власну мрію та підкорити нові вершини.

Щоб бути учасником Харківського міжнародного марафону, його не обов'язково бігти. Ставши волонтером, саме ти зможеш допомогти спортсменам упоратися з випробуваннями. Вони радітимуть твоїй допомозі будь-де, адже підтримка дуже важлива протягом усього забігу.

Мабуть, нічого так високо не цінують на марафоні, як учасно протягнуту склянку води або вигуки «Давай! Ти зможеш! Зроби це!».

Кожен волонтер Харківського міжнародного марафону отримує неповторний досвід в організації масштабних спортивних заходів, заряд позитивних емоцій, нові знайомства, незабутні спогади та щиру подяку учасників.

Щоб стати волонтером Харківського міжнародного марафону, досить заповнити заявку й дочекатися, поки з тобою зв'яжуться кординатори. Команда Харківського марафону дякує тобі за рішення бути волонтером на майбутньому заході. Разом ми допоможемо нашому місту провести маштабну бігову подію України, якою пишатимуться його мешканці! Тож зробімо Харків та Україну кращою!

Якщо в тебе виникли запитання або проблеми при реєстрації, звертайся за допомогою до координатора волонтерів.

+38 (099) 636-58-40
+38 (073) 309-13-86 — Анастасія Коваленко