ПОЧНИ СВОЮ ЕКО-ДИСТАНЦІЮ
ПЕРШИЙ ECO-FRIENDLY МАРАФОН УКРАЇНИ
Привіт! Команда Kharkiv International Marathon вже 7й рік створює наймасштабніший спортивний івент на сходi країни. Щороку до нас приїжджають найкращі учасники зі всього свiту. Найкращі, бо нас об'єднує любов до спорту.

Але нас єднає дещо ще - відповдальність за нашу планету. Спільними діями ми погіршуємо її екологічний стан. Та тільки спільно ми можемо його зберігати.


Саме тому ми хочемо запропонувати тобі невеликий челендж - еко-дистанцію. Це онлайн-дистанція, в рамках якої ми разом будемо робити наш побут екологічним.
1


А TurkishAirlines підготували для учасників еко-дистанції розіграш авіаквитків в обидві сторони на
будь-який напрямок.Щоб стати учасником розiграшу, виконуй завдання з мапи та ділися своїми успіхами у соціальних мережах, став хештег #мояекодистанція та позначай нас @kharkivmarathon i @turkishairlinesБiльше рiзних фото = бiльше шансiв перемогти!

МИ ПОЧИНАЄМО З СЕБЕ
У цьому році ми стаємо більш екологічно відповiдальними:
Відмовляємося від запуску повітряних кульок на старті
Замінюємо пластиковий та паперовий посуд. На наших маршрутах ти побачиш вироби з кукурудзяного крохмалю, що розкладаються протягом трьох місяцiв
Сортуємо сміття на заході. Встановлюємо баки для сортування та разом з нашими друзями Kharkiv Eco City підготували для вас інструкції щодо сортування.
Здаємо рекламні банера на виготовлення еко-сумок
Компостуємо органiчні відходи
ПОЧНИ СВОЮ ЕКО-ДИСТАНЦІЮ
Як стати учасником розiграшу авiаквиткiв від TurkishAirlines?

Виконуй завдання з мапи та ділися своїми успіхами в соціальних мережах, став хештег #мояекодистанція та позначай нас @kharkivmarathon i @turkishairlines

Бiльше рiзних фото = бiльше шансiв перемогти!

В день проведення марафону ми визначимо переможця серед тих, хто викладе у Instagram фотозвіт із виконання завдання з мапи під хештегом #мояекодистанція!

Успiхiв!

Обери месенджер, де тобі буде зручно отримати мапу:
Обери месенджер, де тобі буде зручно отримати мапу: