Epikur Kharkiv International Marathon ищет волонтеров.

KHARKIV ZHYTLOBUD
INTERNATIONAL MARATHON

Epikur Kharkiv International Marathon ищет волонтеров.

Epikur Kharkiv International Marathon ищет волонтеров.
Если ты не собираешься бежать, но не можешь пропустить грандиозное событие в твоем городе, ты все равно можешь активно поучаствовать в празднике спорта, помощь спортсменам преодолеть дистанцию, получить новые знакомства и просто весело провести время.
Ждем тебя в команде волонтеров!
Ссылка для регистрации: http://bit.ly/2pt48w2 

Другие новости

Гид участника

Мы подготовили гайд участника Харьковского международного марафона, который включает в себя расписание, условия получения стартовых пакетов, рекомендации по прохождению трассы и массу другой полезной информации.

Открыть гайд участника

New Balance надає знижку 30% на нову спортивну колекцію Весна-Літо 2018

На честь проведення ювілейного, п'ятого Харківського Марафону, New Balance надає знижку 30% на нову спортивну колекцію Весна-Літо 2018 у магазині New Balance у ТРЦ "Караван".

Бажаємо успіхів та нових досягнень!

Умови Акції

1. Для участі в Акції необхідно зареєструватися на сайті https://sportevent.com.ua/ та стати учасником EPIKUR KHARKIV INTERNATIONAL MARATHON

2. Акційна знижка надається на спортивну колекцію Весна-Літо 2018 від New Balance. Акційна знижка не сумується з будь-якими іншими знижками.

3. Товар зі знижкою можна отримати лише у магазині New Balance у ТРЦ Караван, надавши документ, що засвідчує особистість - паспорт, id-картка, водійське посвідчення, студентський квиток, тощо та сркіншот кабінету учасника на сайті https://sportevent.com.ua/ або скріншот списка учасніків, де вказано стартовий номер там ПІБ.

Адреса магазину New Balance: м.Харків, вул.Героїв Праці 7, ТРЦ "Караван" 1 поверх.

4. Акція діє з з 05.04.18 до 26.04.18.

Epikur Kharkiv International Marathon ищет волонтеров.