Онлайн-марафон
Авторський проект від команди Avantazh Kharkiv International marathon
Запишись на наймасштабніший біговий онлайн-марафон України, щоб виграти призи, покращити свою спортивну форму та потрапити до закритого бігового ком'юніті
01.06
3 тиж.
старт: 01.06
тривалість: 3 тижні
формат: online
Для кого
Для тих, хто давно хоче почати регулярно бігати
Для бігунів
Для HR та підприємців
?
?
$
$
Запишіться на онлайн-марафон, щоб навчитися правильно бігати, отримати заряд мотивації і закохатися в біг назавжди
Запишіться на онлайн-марафон, щоб змагатися за найкращі призи, покращити свою бігову форму і стати частиною закритого бігового ком'юніті
Запишіть в онлайн-марафон свою компанію, щоб згуртувати співробітників, прокачати лідерськи навички і позмагатися за звання найшвидшоï
команди
Copy of SpecialХочеш отримати бiговий гайд безкоштовно?
Обери месенджер, де тобі зручно отримати файл:
Програма змагань
Ви реєструєтеся на онлайн-марафон, читаєте правила проекту і починаєте тренування!
Бігаєте і регулярно надсилаєте звіти. Ми будемо бачити кожну вашу пробiжку. Тренуєтеся в режимi 4/3. За пропуск тренування - учасник вилітає з проекту
Додатково протягом усього онлайн-марафону дивитеся відеоуроки від бігового тренера та виконуєте спортивнi міні-завдання від організаторів, якi приносять вам додатковi бали.
В останній день онлайн-марафону ми визначаємо переможців за кількістю балів і вручаємо головнi призи!
Додаткові модулі
в онлайн-марафоні
Зміст:
Як правильно вибрати біговi кросiвки. Постановка стопи - пронація. Як уникнути чорних нігтів і мозолів? Поради та рекомендації, де купити.
Відновлення органiзму або сильнi навантаження — що важливіше? Розберемо на прикладах і навчимося дотримувати правильні пропорції. Розтяжка для бiгу: Користь vs Шкода?
Розбір "правильної" техніки бігу. СБВ. Як запобігти болю в колінах і окістя.
Як правильно вибрати екіпіровку для бігу в холодну/ теплу пору року.
Результат:
Ви навчитеся правильно тренуватися, щоб швидше за інших покращувати свої результати і ніколи не отримувати бігові травми
Я біжу!
Пульс і як з ним працювати. Що таке ПАНО, МПК і з чим його їдять. Особливості вибору спортивних годин. Поговоримо про бренди та о співвідношеннi ціна-якість.
Вартість участі
Demo Бігун
 • Доступ до чатів проекту
 • Доступ до матеріалів курсу
 • Можливість змагатися за призи
 • Перевірка і контроль кураторами проекту
229 грн

Обрати
Бігун
 • Доступ до чатів проекту
 • Доступ до матеріалів курсу
 • Можливість змагатися за призи
 • Перевірка і контроль кураторами проекту
299 грн

Обрати
Відгуки учасників
Заповніть форму реєстрації на онлайн-марафон
Після оплати вам відкриється вікно з переходом на Telegram. Вам обов'язково потрібно перейти в Telegram, щоб закінчити реєстрацію. Якщо ви не перейдете, ми не побачимо Вашу заявку.

Пол
Я ознайомився (-лась) з усіма правилами участі в проекті
Договір-оферта https://bit.ly/3dt5KwR
Заповніть форму реєстрації на онлайн-марафон
Далi вам відкриється вікно з переходом на Telegram. Вам обов'язково потрібно перейти в Telegram, щоб закінчити реєстрацію. Якщо ви не перейдете, ми не побачимо Вашу заявку.

Заповніть форму реєстрації на онлайн-марафон
Далi вам відкриється вікно з переходом на Telegram. Вам обов'язково потрібно перейти в Telegram, щоб закінчити реєстрацію. Якщо ви не перейдете, ми не побачимо Вашу заявку.

Заповніть форму реєстрації на онлайн-марафон
Після оплати вам відкриється вікно з переходом на Telegram. Вам обов'язково потрібно перейти в Telegram, щоб закінчити реєстрацію. Якщо ви не перейдете, ми не побачимо Вашу заявку.
Пол
Я ознайомився (-лась) з усіма правилами участі в проекті
Договір-оферта https://bit.ly/3dt5KwR
Заповніть форму реєстрації на онлайн-марафон
Про захист персональних даних
Я, відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", даю згоду на обробку моїх персональних даних, що включають відомості про освіту, спеціальність, електронні ідентифікаційні дані (електронна адреса, номер телефону), використання персональних даних, що передбачає дії володільця персональних даних щодо їх обробки, в тому числі використання персональних даних відповідно до їх професійних чи службових або трудових обов'язків, дії щодо їх захисту, а також дії щодо надання часткового або повного права на обробку персональних даних іншим суб'єктам відносин, пов'язаних із персональними даними (стаття 10 Закону);
поширення персональних даних, що передбачає дії володільця персональних даних щодо передачі відомостей про фізичну особу (стаття 14 Закону);
доступ до персональних даних третіх осіб, що визначає дії володільця персональних даних у разі отримання запиту від третьої особи щодо доступу до персональних даних, доступ суб'єкта персональних даних до відомостей про себе (стаття 16 Закону).
Опис проекту
Всі учасники онлайн-марафону змагаються один з одним (чоловіки та жінки окремо) за правилами вказаними далі, щоб виграти призи від партнерів Харківського марафону. Під час марафону учасники будуть отримувати корисну інформацію про біг, зворотній зв'язок від професіоналів і спілкування, підтримку та мотивацію від однодумців.

Змагання проходитиме ''online'' - тобто, всі учасники виконують індивідуальні пробіжки зі смартфоном або спортивними годинниками, виконують додаткові завдання від організаторів і беруть участь у челленджах, після чого завантажують звіти і отримують за це бали.

Онлайн-марафон триває 3 тижні (21 день) з моменту першого бігового дня.
За весь час марафону кожен учасник повинен здійснити 12 індивідуальних пробіжок (4 пробіжки на тиждень) і може виконувати запропоновані організаторами додаткові завдання або челленджі за своїм бажанням за додаткові бали.


Вихідні та бігові дні:
Щотижня учасник повинен здійснювати 4 пробіжки (одна пробіжка/день)

Вільні 3 дня в тижні будуть вважатимуться вихідними.

Учасник сам обирає які саме дні будуть вихідними. Понад 4 звіти в тиждень відправити не можна.

3 вихідних дня обов'язкові для всіх учасників. (Це не означає, що учасник не може бігати для себе і використовувати додаток поза онлайн- марафоном)

Якщо користувач не здає звіт в біговій день, то система позначає цей день як вихідний (якщо усі вихідні на поточному тижні використані, а звіт не був зданий, система зараховує пропуск і дає перше попередження, позначаючи учасника в таблиці жовтим кольором).

Отримавши 2 попередження, учасник позначається червоним кольором і залишає проект без права на повернення у поточному сезоні.

4 дні на тиждень учасник повинен здійснювати пробіжки і завантажувати їх на веб-платформу онлайн-марафону. (Інструкція по завантаженню тренувань описана нижче)

На першому тижні онлайн-марафону учасники отримують бали за подолану ними дистанцію в перші 20 хвилин пробіжки. На другому тижні за дистанцію в перші 25 хвилин. На третьому тижні за дистанцію в перші 30 хвилин.

Максимальні час пробіжки і дистанція НЕ обмежені, але бали будуть зараховуватися тільки за вказаний період пробіжки. Мінімальний час пробіжки повинен перевищувати 5 хвилин.
Правила приймання звітів
Пробіжка вважається виконаною і буде прийнята системою, якщо виконані наступні пункти:

 • Учасник зафіксував пробіжку за допомогою додатку Strava (використовуючи вказаний при реєстрації аккаунт).
 • Тривалість пробіжки перевищує 5 хвилин.
 • Учасник відправив звіт про свою пробіжку в день виконання пробіжки.
 • Це перша і єдина залікова пробіжка в поточний день.
 • Учасник не порушив правила пробіжки (вказані далі).
 • Учасник не показав темп вищий за світовий рекорд.
Що заборонено у проектi
Використовувати будь-які засоби пересування (машина, велосипед, ролики і т.д.)

Віддавати свій мобільний пристрій або спортивний годинник іншій людині для здійснення і фіксування пробіжки в додатку Strava замість вас.

Свідомо використовувати помилки і баги в додатку Strava / на своєму моб. пристрої або у спортивному годиннику для зміни/фальсифікації реального результату.

Правила, порушивши які, учасник залишає проект. (Після розгляду ситуації організаторами):

 • Обман, шахрайство, будь-які дії спрямовані на фальсифікацію результатів.
 • Наклеп і необгрунтовані звинувачення в бік інших учасників.
 • Тиск на інших учасників проекту.
 • Образлива поведінка, расизм, націоналізм, сексизм, утиск прав інших людей.
 • Реклама сторонніх ресурсів, товарів або послуг в чаті учасників.


Як нараховуються бали?
1 км = 1 бал в рейтинговій таблиці.

Якщо учасник пробіг 3,56 км він отримає 3,56 балів.

Бали також нараховуються за виконання додаткових завдань і челленджів під час змагання. (Самі завдання, бали за їх виконання і способи здачі звітів публікуватимуться організаторами в телеграм каналі і телеграм чаті учасників протягом сезону).

Додаткові челленджі й завдання не обов'язкові до виконання. Їх невиконання не спричинить покидання проекту учасником. Рейтинг не входить в пакет "Демо бігун"
Як завантажити звіт на платформу?
Після здійснення і фіксації пробіжки в Strava Зайдіть на веб-платформу проекту.

Введіть e-mail (який було вказано під час реєстрації) для того, щоб увійти в свій аккаунт.

Підключіть свій аккаунт Strava, перевірте, що ви підключили правильний аккаунт.

Після прив'язки аккаунта Strava у вкладці "додому" будуть з'являтися ваші тренування за поточний день, знайдіть тренування, яке хочете надіслати в систему і натисніть на кнопку "відправити".

Якщо ви отримаєте повідомлення про успішну відправку тренування і тренування зникне із запропонованого списку, значить ви здали звіт і пробіжка вже враховується у вкладці "рейтинг". У разі невідповідності тренування будь-яким критеріям прийому звітів система сповістіть про це і тренування не буде завантажено в систему.
Призи і рейтинг
З моменту старту проекту учасникам буде доступна рейтингова таблиця, (яку можна відкрити клікнувши по вкладці "рейтинг" в меню веб-платформи). Рейтинг не входить в пакет "Демо бігун"


Таблиця буде оновлюватиметься в режимі live. В кінці змагання за допомогою рейтингової таблиці будуть визначені переможці - учасники, які займатимуть відповідні місця в таблиці. (Для жінок і чоловіків будуть створені окремі рейтингові таблиці). Переможців буде визначено на наступний день після закінчення онлайн-марафону до 22:00.

У разі ідеального збігу балів у двох або більше призерів серед них будуть проведені додаткові забіги для визначення фінальної позиції в рейтингу.
Перевірка чесності учасників
Для підтвердження чесності, організатори залишають за собою право зажадати від будь-якого учасника виконання спеціальної перевірочної пробіжки. Учасник, що відмовляється від перевірочної пробіжки не може претендувати на призи. Інструкція по виконанню спеціальної перевірочної пробіжки буде надана учасникам разом із запитом на її виконання.
Для участі треба
1) Обрати пакет учасника

2) Заповнити заявку і сплатити участь

3) Вступити до телеграм каналу марафону, вступити у телеграм-чат учасників, вступити до клубу марафона в Strava
Повернення
Після оплати гроші учаснику не повертаються
Партнери онлайн-марафону
Контакти:
Адреса оргкомiтету:
Україна, Харків, Академіка проскури, 1
Органiзацiйнi питання:
[email protected]