Правила
онлайн-марафону
Опис проекту
Усі учасники онлайн-марафону змагаються один з одним (чоловіки і жінки окремо) за правилами вказаним далі, щоб виграти призи від партнерів Харківського мiжнародного марафону.


Під час марафону учасники будуть отримувати корисну інформацію про біг (і усе, що з ним пов'язане), зворотний зв'язок від професіоналів, підтримку і мотивацію від однодумців. Змагання проходитиме ''online'' - тобто, усі учасники здійснюють індивідуальні пробіжки, виконують завдання від організаторів і беруть участь в челенджах, після чого відправляють звіти кураторам і заробляють за це бали.

Онлайн - марафон триватиме 3 тижні (21 день) з моменту першого бігового дня.
За весь час марафону кожен учасник повинен виконати 12 індивідуальних пробіжок (4 пробіжки на тиждень) і може виконувати надані організаторами додаткові завдання або челенджі за власним бажанням
Вихідні
Кожного тижня учасник повинен здійснювати 4 пробіжки (одна пробіжка на день) інші 3 дні в тижні вважатимуться вихідними. Учасник сам обирає, які саме дні будуть вихідними. Більше 4 звітів на тиждень відправити не можна. 3 вихідних дні обов'язкові для кожного. (Це не означає, що учасник не може бігати для себе і використовувати додаток для приватних потреб) Якщо учасник не здає звіт у біговий день, то куратори позначають цей день як вихідний (якщо усі вихідні цього тижня використані, а звіт не був зданий, куратор зараховує пропуск і дає учаснику перше попередження). Отримавши 2 попередження учасник залишає проект.
Бігові дні
4 дні на тиждень учасник повинен здійснювати пробіжки і відправляти звіти про їх виконання кураторові в телеграм. (Інструкція по відправленню звіту знаходиться нижче)

На першому тижні онлайн марафону ви отримуєте бали за здолану вами дистанцію упродовж перших 20 хвилин пробіжки.

На другому тижні за дистанцію упродовж перших 30 хвилин.

На третьому - за дистанцію упродовж перших 40 хвилин.

Максимальні час пробіжки і дистанція НЕ обмежені, але бали зараховуватимуться тільки за вказаний вище період пробіжки.
Пробіжка вважається виконаною, якщо виконані наступні пункти:

- Учасник зафіксував пробіжку за допомогою додатку Strava (використовуючи вказаний під час реєстрації аккаунт)

- Тривалість пробіжки перевищує 5 хвилин

- Учасник відправив звіт про свою пробіжку кураторові у вказаний організаторами телеграм чат до 22:00 (За Київським часом) в день виконання пробіжки.

- Учасник не порушив правила пробіжки (вказані далі)
Що заборонено у проектi
- Використовувати будь-які засоби пересування (машина, велосипед, ролики і так далі) - Віддавати свій моб. пристрій іншій людині для здійснення і фіксації пробіжки в додатку Strava замість вас.
- Робити паузи при фіксації пробіжки в Strava. (у додатку)
- Використовувати помилки і баги в додатку Strava чи на своєму моб. пристрої для зміни результату.

Правила, порушивши які, учасник покидає проект. (після розгляду ситуації організаторами):

Обман, шахрайство, будь-які нечесні дії спрямовані на фальсифікацію результатів. Наклеп і необгрунтовані звинувачення у бік інших учасників.
Образлива поведінка, расизм, націоналізм, сексизм, зневаження прав інших людей.
Як нараховуються бали?
1 км = 1 бал у рейтинговій таблиці.
Якщо учасник пробіг 3,56 км, він отримає 3,56 бали. Бали також будуть нараховуватися за виконання додаткових завдань і челенджів під час змагання.
(Самі завдання і бали за них публікуватимуться організаторами в рейтинговiй таблицi)

Додаткові челенджі й завдання не обов'язкові до виконання. Їх невиконання не спричиняє за собою покидання проекту учасником.
Як відправити звіт кураторові?
Після здійснення і фіксації пробіжки в Strava (до 22:00 в день здійснення пробіжки) учасник повинен написати у вказаний організаторами чат повідомлення в такому форматі:
"Сьогоднішня дата, посилання на пробіжку в Strava, доп. інформація (якщо потрібна) "

Приклад: Доброго дня! 19.03 strava/idaf415e1/run

Якщо ваше ім'я в телеграмі і додатку Strava не співпадають, попередьте куратора під час складання першого звіту. Звіти відправлені після 22:00 не прийматимуться.
Призи і рейтинг
З моменту старту проекту кожному учаснику буде доступна рейтингова таблиця, яка оновлюватиметься щодня кураторами змагання.

У кінці змагання за допомогою рейтингу будуть визначені переможці - учасники, які займатимуть відповідні місця в таблиці.
(Для жінок і чоловіків будуть створені окремі рейтингові таблиці).

Переможці будуть визначені в останній день онлайн-марафону о 23:00. У разі ідеального збігу балів у двох або більше призерів, серед них будуть проведені додаткові спрінти для визначення фінальної позиції в рейтингу
Перевірка чесності учасників
Для підтвердження чесності, організатори залишають за собою право зажадати від будь-якого учасника виконання спеціальної перевірочної пробіжки. Учасник, що відмовляється від перевірочної пробіжки не може претендувати на призи. Інструкція по виконанню спеціальної перевірочної пробіжки буде надана учасникам разом із запитом на її виконання.
Для участі треба
1) Обрати пакет учасника: посилання

2) Заповнити заявку і сплатити участь: посилання

3) Вступити до телеграм каналу марафону, вступити у телеграм-чат учасників, вступити до клубу марафона в Strava