News

Харківський міжнародний марафон оголосив титульного партнера на 2021 рік

Новини
Міжнародна компанія-розробник мобільних та браузерних ігор Plarium стала титульним партнером Харківського міжнародного марафону у 2021 році. 

Plarium разом із Харківським міжнародним марафоном має на меті підтримувати та надихати учасників заходу на підкорення нових світів. Цього разу – світу бігу. Адже досягти кращих результатів  легше, коли поряд є люди, що поділяють спільні захоплення та перемоги. Завдання організаторів – створити захоплюючий досвід для кожного спортсмена та вболівальника.

Plarium Kharkiv International Marathon відбудеться 17 жовтня. Учасникам доступні забіги на дистанції 42,2 км, 21,1 км, 10 км, 4,2 км та Family Run – 1,6 км. Марафон відбудеться центральними та історичними вулицями міста. Стартове містечко та фініш будуть розміщені на центральній площі міста — площі Свободи.

Компанія Plarium 11 років об’єднує однодумців та надихає їх на нові звершення. Понад 380 мільйонів людей щодня підкорюють ігрові світи Raid: Shadow Legends, Vikings: War of Clans, Lost Island: Blast Adventure та Stormfall. 1500 талантів створюють ці світи у восьми студіях в Україні, Росії, США та Ізраїлі. 

Харківський міжнародний марафон – наймасовіший забіг Східної України, який проводиться щорічно з 2014 року та щоразу збирає близько 10 тисяч професійних бігунів, любителів бігу та здорового способу життя, щоб пробігти свою дистанцію разом. Трасу сертифіковано Асоціацією міжнародних марафонів і пробігів (AIMS).

Take the world of running!